Vibrator G-Spot O.M.G

8,400 LEK

O ZOT I MADH. ka një majë të lakuar që është perfekte për të stimuluar pikën g. Butoni i vetëm është i thjeshtë për të lundruar midis 10 mënyrave të ndryshme të dridhjeve. Silikoni ultra i butë me një strukturë prej kadifeje është i lëmuar dhe i sigurt për lëkurën.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 6693 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

O ZOT I MADH. ka një majë të lakuar që është perfekte për të stimuluar pikën g. Butoni i vetëm është i thjeshtë për të lundruar midis 10 mënyrave të ndryshme të dridhjeve. Silikoni ultra i butë me një strukturë prej kadifeje është i lëmuar dhe i sigurt për lëkurën.

Silikoni ultra i butë
Lehtë për t’u përdorur me një buton kontrolli
Forma e lakuar për stimulimin e pikës g

Vibrator G-Spot O.M.G

8,400 LEK

In stock