-30%

Vibrator G-Spot Marie Zalo

Çmimi origjinal qe: 24,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 17,010 LEK.

Frymëzimi i dizajnit vjen nga jeta legjendare e Mbretëreshës Mari. Sipërfaqja e ngjashme me lëkurën e foshnjës, kthesa të përsosura të efektshme, të shoqëruara nga procesi i smaltit që është transmetuar prej shekujsh

Availability: Në gjendje SKU: 4713 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Frymëzimi i dizajnit vjen nga jeta legjendare e Mbretëreshës Mari. Sipërfaqja e ngjashme me lëkurën e foshnjës, kthesa të përsosura të efektshme, të shoqëruara nga procesi i smaltit që është transmetuar prej shekujsh, Marie është vibratori i fundit i pikës G vetëm për mbretëreshën e shquar si ju.

· Silikoni dhe ABS me veshje ari 24k në sipërfaqe metalike.
· Përmasat: Ø 3,7 x 20,8 cm
· Klasa i papërshkueshëm nga uji IPX7
· 8 mënyra të rregullueshme vibrimi.
· Fuqi ultra e lartë, super e qetë dhe pa zhurmë.
· 2-4 orë kënaqësi çdo pagesë.
· Bluetooth i brendshëm, lidhje me një klikim me APP.

Vibrator G-Spot Marie Zalo

Çmimi origjinal qe: 24,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 17,010 LEK.

In stock