Vibrator G-Spot Liaison

8,400 LEK

Sipërfaqe të lëmuara – të lehta për t’u pastruar
Një ndërlidhës mëkatar i bukur prej qelqi dhe silikoni!
Vibrator elegant G-Spot LED nga Liaison që kombinon të gjitha avantazhet e një vibrator silikoni dhe xhami.

Availability: Në gjëndje SKU: 05559830000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me dy anë të pikës G
Silikoni i mëndafshtë nga njëra anë
Pamja e anës tjetër – me ndriçim sensual LED
10 mënyra dridhjeje me prekjen e një butoni
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë

Sipërfaqe të lëmuara – të lehta për t’u pastruar
Një ndërlidhës mëkatar i bukur prej qelqi dhe silikoni!
Vibrator elegant G-Spot LED nga Liaison që kombinon të gjitha avantazhet e një vibrator silikoni dhe xhami. Dizajni i lakuar në mënyrë optimale dhe i lehtë për t’u përdorur mund të shijohet nga të dyja anët: vibrator i pikës G nga njëra anë prej silikoni me teksturë të butë prekëse të mëndafshta, vibrator i pikës G në anën tjetër prej xhami të ngurtë me ndriçim sensual LED në majë.

Një motor i fuqishëm ofron 10 mënyra të ndryshme dridhjesh që kontrollohen lehtësisht me prekjen e një butoni në qendër të vibratorit LED G-Spot. Dridhjet mund të ndihen intensivisht në të dy skajet për masazhe të shënjestruara dhe të thella intime – për argëtim solo ose për të bërë dashuri në çift.

Kombinimi i materialit me cilësi të lartë dhe miqësor ndaj trupit i qelqit dhe silikonit rrëshqet mbi lëkurë dhe në thellësi intime pothuajse vetvetiu. Falë këtyre sipërfaqeve të lëmuara të gjithanshme, vibratori LED G-Spot pastrohet lehtë.

I rikarikueshëm – i përfshirë kabllo USB.

Gjatësia e plotë 18 cm.
Gjatësia e futjes 8.5 cm secila, Ø max. 3.2 cm secila.
Pesha 177 g.
Silikoni, PU, ABS, xhami.

Vibrator G-Spot Liaison

8,400 LEK

In stock