Vibrator G-Spot Emerald Love

7,200 LEK

Dizajn fisnik për stimulimin e pikës G! Vibrator masiv luksoz G-Spot masazhues nga Emerald Love me një kokë masazhi fleksibël dhe të theksuar për stimulim të saktë të pikës tuaj G. Mund të përdoret gjithashtu për të stimuluar pikën e tij P. 10 mënyra dridhjeje sigurojnë shumëllojshmëri – edhe në vaskë ose në dush, pasi ato janë të papërshkueshme nga uji. Cilësia e butë prej kadifeje e prekjes e bën lëkurën të ndihet shumë e këndshme kur stimulohet dhe përkëdhel. E rimbushshme – përfshirë kabllon e penisikimit USB.

Availability: Në gjendje SKU: 05518480000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dizajn fisnik për stimulimin e pikës G! Vibrator masiv luksoz G-Spot masazhues nga Emerald Love me një kokë masazhi fleksibël dhe të theksuar për stimulim të saktë të pikës tuaj G. Mund të përdoret gjithashtu për të stimuluar pikën e tij P. 10 mënyra dridhjeje sigurojnë shumëllojshmëri – edhe në vaskë ose në dush, pasi ato janë të papërshkueshme nga uji. Cilësia e butë prej kadifeje e prekjes e bën lëkurën të ndihet shumë e këndshme kur stimulohet dhe përkëdhel. E rimbushshme – përfshirë kabllon e penisikimit USB.

Vibrator G-Spot Emerald Love

7,200 LEK

In stock