Vibrator G-Spot Courage Zalo

15,200 LEK

Mundësi, sfidë, botë e panjohur, vetëm guximi mund të pushtojë. Por nevojitet më shumë guxim për t’u përballur me trupin dhe zemrën tuaj. Përkëdhel veten; Hapni derën magjepsëse të guximit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4701 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mundësi, sfidë, botë e panjohur, vetëm guximi mund të pushtojë. Por nevojitet më shumë guxim për t’u përballur me trupin dhe zemrën tuaj. Përkëdhel veten; Hapni derën magjepsëse të guximit.

· Silikoni dhe ABS me kristal SWAROVSKI.
· Përmasat: Ø 3,4 x 20,6 cm
· Funksioni i ngrohjes
· Kokë fleksibël
· I papërshkueshëm nga uji ndaj spërkatjes
· 8 mënyra të rregullueshme vibrimi.
· Fuqi ultra e lartë, super e qetë dhe pa zhurmë.

Vibrator G-Spot Courage Zalo

15,200 LEK

In stock