Vibrator G-Spot Cleopatra

7,600 LEK

Ulje precize për Zonën G! Vibrator i lakuar dhe fleksibël i pikës G me një fund më të trashë për orgazmat në një nivel krejt të ri. I butë kadifeje, ultra intensiv dhe me 10 mënyra të ndryshme vibrimi. Sigurisht, ky vibrator është i papërshkueshëm nga uji dhe në përputhje me rrethanat gëzon një vizitë në banjë dhe dush. Përfshi kabllon e penisikimit USB. Gjatësia totale 19,7 cm, gjatësia e futjes 15 cm, Ø 3,7 cm. Silikoni, ABS, PU.

Availability: Në gjendje SKU: 05987630000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ulje precize për Zonën G! Vibrator i lakuar dhe fleksibël i pikës G me një fund më të trashë për orgazmat në një nivel krejt të ri. I butë kadifeje, ultra intensiv dhe me 10 mënyra të ndryshme vibrimi. Sigurisht, ky vibrator është i papërshkueshëm nga uji dhe në përputhje me rrethanat gëzon një vizitë në banjë dhe dush. Përfshi kabllon e penisikimit USB. Gjatësia totale 19,7 cm, gjatësia e futjes 15 cm, Ø 3,7 cm. Silikoni, ABS, PU.

Vibrator G-Spot Cleopatra

7,600 LEK

In stock