Vibrator G-Spot Bunt

7,100 LEK

Vibrator i fuqishëm i pikës g nga bunt. në një dizajn të modës që bllokon ngjyrat. E lakuar në mënyrë ideale dhe me një kokë masazhi vibruese të trashë, pak fleksibël (jo vetëm) për stimulim intensiv të zonës G vaginale.

Availability: Në gjendje SKU: 05584270000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i pikës G me një dizajn të modës që bllokon ngjyrat
Kokë masazhuese pak fleksibël, vibruese
10 mënyra dridhjeje me prekjen e një butoni
I papërshkueshëm nga uji
Sipërfaqe e butë e mëndafshtë
I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë

Shumëngjyrësh, i gjithanshëm, frymëzues!
Vibrator i fuqishëm i pikës g nga bunt. në një dizajn të modës që bllokon ngjyrat. E lakuar në mënyrë ideale dhe me një kokë masazhi vibruese të trashë, pak fleksibël (jo vetëm) për stimulim intensiv të zonës G vaginale. Vibratori i lehtë përshtatet rehat në dorë dhe struktura e tij e mëndafshtë Soft Touch rrëshqet si me magji.

Një motor i fuqishëm ofron 10 mënyra të ndryshme vibrimi që mund të kontrollohen lehtësisht në fund të boshtit të lodrës me prekjen e një butoni. Dizajni i tij i papërshkueshëm nga uji e bën atë të përdorshëm brenda dhe nën ujë.

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 14,5 cm, gjatësia e futjes 9 cm, Ø 2 cm – 3 cm.
Pesha 93 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator G-Spot Bunt

7,100 LEK

In stock