-20%

Vibrator G-Spot Blue ZENN

Çmimi origjinal qe: 5,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,320 LEK.

Nga njëra anë, një gjuhë që eksiton klitorisin prodhon një masazh që asnjë lodër tjetër erotike nuk mund ta bëjë. Sikur të mos mjaftonte kjo, një vibrator i lakuar në pikën G me njëzet vibrime të ndryshme. Është koha për të goditur klitorisin e brendshëm për të prodhuar orgazma serioze të fuqishme. Nuk do të gjeni asgjë të tillë!

Availability: Në gjendje SKU: 210114 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse keni menduar se gjithçka është shpikur, e keni gabim. Zenn prezanton një lodër të re dhe të mrekullueshme erotike. Një nivel i ri me stimulim të dyfishtë femëror.

Nga njëra anë, një gjuhë që eksiton klitorisin prodhon një masazh që asnjë lodër tjetër erotike nuk mund ta bëjë. Sikur të mos mjaftonte kjo, një vibrator i lakuar në pikën G me njëzet vibrime të ndryshme. Është koha për të goditur klitorisin e brendshëm për të prodhuar orgazma serioze të fuqishme. Nuk do të gjeni asgjë të tillë!

Thjesht penisikoni me USB dhe shtoni pak vaj me bazë uji ZENN për kënaqësi shtesë. Pas çdo përdorimi pastrojeni me ujë dhe sapun dhe ruajeni në kutinë e tij. • Stimulues G-Spot dhe klitoral • 20 mënyra të fuqishme dridhje • Doreza e kapjes • E bërë nga silikoni i cilësisë së lartë • Specifikimet e produktit të papërshkueshëm nga uji: • Gjatësia: 210 mm • Gjatësia e futjes: 100 mm • Diametri: 30 mm • Pesha: 115 gr • Materiali: Silikoni + ABS • Ngjyra: Blu • Furnizimi me energji elektrike: USB

Vibrator G-Spot Blue ZENN

Çmimi origjinal qe: 5,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,320 LEK.

In stock