-30%

Vibrator G-Spot Bendable

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,280 LEK.

Ky vibrator jashtëzakonisht fleksibël është një shtesë përrallore për çdo dhomë gjumi. Ju mund të përkëdhelni veten ose partnerin tuaj me një masazh mahnitës të klitorit ose stimulim të pikës G. Pjesa e sipërme është fleksibël, që do të thotë që ju lehtë mund të arrini pikat tuaja të ndjeshme. Vibrator ka 3 cilësime dridhje dhe 4 modele të ndryshme. Ky vibrator është bërë nga silikoni i butë i butë dhe është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush dhe në banjë.

Availability: Në gjendje SKU: AG279 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator jashtëzakonisht fleksibël është një shtesë përrallore për çdo dhomë gjumi. Ju mund të përkëdhelni veten ose partnerin tuaj me një masazh mahnitës të klitorit ose stimulim të pikës G. Pjesa e sipërme është fleksibël, që do të thotë që ju lehtë mund të arrini pikat tuaja të ndjeshme. Vibrator ka 3 cilësime dridhje dhe 4 modele të ndryshme. Ky vibrator është bërë nga silikoni i butë i butë dhe është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush dhe në banjë.

Vibrator G-Spot Bendable

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,280 LEK.

In stock