-20%

Vibrator G-Spot

Çmimi origjinal qe: 5,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,320 LEK.

Dikur besohej se ishte një mit, pika G është një zonë e fuqishme erogjene që të dy gjinitë mund ta shijojnë plotësisht me këta vibratorë të projektuar posaçërisht.

Availability: Në gjendje SKU: 210010 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dikur besohej se ishte një mit, pika G është një zonë e fuqishme erogjene që të dy gjinitë mund ta shijojnë plotësisht me këta vibratorë të projektuar posaçërisht. Boshtet e këtyre lodrave marramendëse rrotullohen dhe lakohen për kënaqësi optimale çdo herë.

Masa

202 x 35 mm.

Vibrator G-Spot

Çmimi origjinal qe: 5,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,320 LEK.

In stock