Vibrator G-Point DORR Silker

9,300 LEK

Silker është krijuar me një përfundim dhe kontur të lëmuar si mëndafsh në trupin e femrës duke ofruar stimulimin dhe kënaqësinë më intensive.

Availability: Në gjëndje SKU: 6736 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Silker është krijuar me një përfundim dhe kontur të lëmuar si mëndafsh në trupin e femrës duke ofruar stimulimin dhe kënaqësinë më intensive. Silker përmban 6 modele të ndryshme dhe 5 shpejtësi për të rritur kënaqësitë dhe është një dhuratë ideale për veten ose partnerin tuaj. Silker është bërë nga materiali i butë silikoni i sigurt për trupin dhe është gjithashtu 100% i papërshkueshëm nga uji i sigurt për përdorim në banjë ose dush. Silker është shumë i lehtë për t’u pastruar.

* Plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që është gati për veprim kudo, në çdo kohë.
* 6 modele vibrimi dhe 5 shpejtësi të ndryshme mundësojnë zbulim dhe eksitim të pafund.
* Maja magnetike e karikimit siguron karikim të lehtë dhe të sigurt.
* Modaliteti i dridhjes me shpejtësi turbo që jep kënaqësi dhe ndjesi të paparë.
* Pëshpëritni dizajn të qetë për të ofruar funksionim të matur.
* I rikarikueshëm dhe ofron deri në 2 orë përdorim të vazhdueshëm me një karikim të vetëm
Të përfshira janë:

Toybag
Kabllo karikimi USB

Vibrator G-Point DORR Silker

9,300 LEK

In stock