Vibrator Front Row

9,200 LEK

Vibrator me ndjesi reale të pikës G i bërë nga silikoni me dy shtresa. Vibratori arrin në pikën e nxehtë të brendshme me majën e tij në formë ergonomikisht. Ai gjithashtu ka 7 mënyra mrekullisht të fuqishme vibrimi dhe është i papërshkueshëm nga uji. Mund të përdoret gjithashtu për një masazh sensual të prostatës. Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Gjatësia e plotë 22 cm, thellësia e futjes 14 cm, Ø 3.1-4 cm. Silikoni me një shtresë PU, ABS.

Availability: Në gjendje SKU: 05860480000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me ndjesi reale të pikës G i bërë nga silikoni me dy shtresa. Vibratori arrin në pikën e nxehtë të brendshme me majën e tij në formë ergonomikisht. Ai gjithashtu ka 7 mënyra mrekullisht të fuqishme vibrimi dhe është i papërshkueshëm nga uji. Mund të përdoret gjithashtu për një masazh sensual të prostatës. Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Gjatësia e plotë 22 cm, thellësia e futjes 14 cm, Ø 3.1-4 cm. Silikoni me një shtresë PU, ABS.

Vibrator Front Row

9,200 LEK

In stock