-30%

Vibrator flutur Lydia

6,790 LEK

Merrni dridhje të personalizuara duke vizatuar me dorë në ekran. Vibrator flutur i kontrolluar nga smartphone (iPhone dhe Android).

Availability: Në gjendje SKU: E24080 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator flutur i kontrolluar nga smartphone (iPhone dhe Android).

Karakteristikat:
– Bisedë me video + telekomandë nga vende të ndryshme
– Modaliteti i dyfishtë: smartphone dhe tradicional
– Merrni dridhje të personalizuara duke vizatuar me dorë në ekran
– Modaliteti me shumë kontrolle: zë, rrëshqitje, lëvizje, klikim…
– 100% silikon
– Rrip i rehatshëm
– Bateri litiumi e ringarkueshme
– Motori me dridhje të forta dhe ultra të qetë

Specifikim:
– Madhësia e fluturës: 8,7 cm (gjatësia totale), 8,2 cm (gjatësia efektive), 2,7 cm (diametri maksimal)
– Pesha e fluturës: 55 g
– Materiali: 100% silikon
– Bateria: bateri litium 3.7V 300mAh
– Koha e penisikimit?80 minuta
– Përdorimi maksimal i vazhdueshëm: 4 orë
– I papërshkueshëm nga uji: 100% i papërshkueshëm nga uji
– Modaliteti i dridhjes: 10 mënyra (paravendosur) + më shumë (e personalizuar)
– Tanga e përfshirë

Vibrator flutur Lydia

6,790 LEK

In stock