Vibrator Festival HANAMI

2,290 LEK

Me 7 funksione dridhjeje dhe një trup të krijuar për të përkëdhelur pikat tuaja më erogjene, Hamami do të eksplorojë pikën tuaj G deri sa të arrini ekstazën. Por jo vetëm kaq, por stimuluesi juaj klitoral me një formë gjetheje do t’ju lë pa fjalë. Për një natë super të lagësht, provojeni me lubrifikantin tuaj të preferuar me bazë uji. Ajo ka një ndërfaqe me një buton që do t’ju ​​lërë mendjen thjesht të shijoni. Për të aktivizuar vibratorin mbani butonin ON / OFF për 3 sekonda dhe vazhdoni të shtypni për të ndryshuar funksionin e dridhjes. Mos harroni të pastroni lodrën tuaj para dhe pas çdo përdorimi me ujë të ngrohtë dhe sapun neutral për një jetë të gjatë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LTB-800 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me 7 funksione dridhjeje dhe një trup të krijuar për të përkëdhelur pikat tuaja më erogjene, Hamami do të eksplorojë pikën tuaj G deri sa të arrini ekstazën. Por jo vetëm kaq, por stimuluesi juaj klitoral me një formë gjetheje do t’ju lë pa fjalë. Për një natë super të lagësht, provojeni me lubrifikantin tuaj të preferuar me bazë uji. Ajo ka një ndërfaqe me një buton që do t’ju ​​lërë mendjen thjesht të shijoni. Për të aktivizuar vibratorin mbani butonin ON / OFF për 3 sekonda dhe vazhdoni të shtypni për të ndryshuar funksionin e dridhjes. Mos harroni të pastroni lodrën tuaj para dhe pas çdo përdorimi me ujë të ngrohtë dhe sapun neutral për një jetë të gjatë.

Vibrator Festival HANAMI

2,290 LEK

In stock