Vibrator Festival Awa (lejla)

3,010 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: LTB-804 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni sa më shumë me këtë vibrator të 7 funksioneve të dridhjeve dhe një forme të jashtëzakonshme. Trupi juaj ka llamba nga maja në bazë, kështu që nuk mërziteni kurrë dhe me një majë të rrumbullakosur për një futje super të këndshme. Për një natë super të lagësht, provojeni me lubrifikantin tuaj të preferuar me bazë uji. Ajo ka një ndërfaqe me një buton që do t’ju lërë mendjen thjesht të shijoni.

Për të aktivizuar vibratorin mbani butonin ON / OFF për 3 sekonda dhe vazhdoni të shtypni për të ndryshuar funksionin e dridhjes. Mos harroni të pastroni lodrën tuaj para dhe pas çdo përdorimi me ujë të ngrohtë dhe sapun neutral për një jetë të gjatë.

Vibrator Festival Awa (lejla)

3,010 LEK

In stock