Vibrator Festival Aomori (lejla)

3,010 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: LTB-801 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me 7 funksione dridhje dhe një trup të krijuar për t’u kujdesur për pikat tuaja më erogjene, Aomori do të eksplorojë pikën tuaj G deri sa të arrini ekstazën. Por jo vetëm kaq, por edhe me një trup plotësisht tekstur dhe një stimulues klitoral me një pozicion strategjik për kënaqësi. Për një natë super të lagësht, provojeni me lubrifikantin tuaj të preferuar me bazë uji. Ajo ka një ndërfaqe me një buton që do t’ju lërë mendjen thjesht të shijoni.

Vibrator Festival Aomori (lejla)

3,010 LEK

Out of stock