Vibrator FemmeGasm

5,800 LEK

FemmeGasm është një vibrator revolucionar për të arritur orgazma të mëdha. Të kesh orgazma nuk ka qenë kurrë më e lehtë dhe më e shijshme, kudo, kurdo! Gjithçka që ju nevojitet është FemmeGasm.

Availability: Në gjëndje SKU: E31118 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

FemmeGasm është një vibrator revolucionar për të arritur orgazma të mëdha. Të kesh orgazma nuk ka qenë kurrë më e lehtë dhe më e shijshme, kudo, kurdo! Gjithçka që ju nevojitet është FemmeGasm.

FemmeGasm ka një pikë të veçantë kënaqësie për të përkëdhelur të gjitha zonat e ndjeshme të trupit tuaj me shumë mënyra dridhjesh dhe pulsime jashtëzakonisht të holla me trokitje dhe gudulisje. Nëse ju pëlqejnë vibratorët e ajrit, atëherë duhet ta provoni patjetër këtë pajisje. Do t’ju japë ndjesi që ndihen absolutisht të shijshme.

FemmeGasm është i papërshkueshëm nga uji, ofron shumë nivele intensiteti me dy motorë dhe është i lehtë për t’u kontrolluar.

Përmbajtja:
– FemmeGasm
– Manual
– Kabllo karikimi (USB).

Specifikat e produktit:
– Dy motorë të qetë me pëshpëritje
– Mënyrat e prekjes dhe gudulisjes: 6
– Mënyrat e dridhjeve: 6
– I papërshkueshëm nga uji (IPX 6)
– Materiali: silikoni i cilësisë së lartë dhe ABS
– Bateria: 800 mAh (USB) litium i rikarikueshëm
– Koha e përdoruesit: deri në 60 minuta
– Përmasat: 140 mm x 55 mm x 50 mm
– Pesha: 158 g