Vibrator Fancy Clam G-Spot

7,400 LEK

Fancy Clam është një mini vibrator unik në pikën G që vjen me një telekomandë. Ka 30 cilësime të ndryshme vibrimi dhe është i lehtë për t’u përdorur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BI-014368W Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fancy Clam është një mini vibrator unik në pikën G që vjen me një telekomandë. Ka 30 cilësime të ndryshme vibrimi dhe është i lehtë për t’u përdorur. Fancy Clam ka formën e një goce deti dhe stimulon të gjithë vaginën. Fancy Clam pastrohet lehtë me pastrues lodrash pas përdorimit.

Vibrator Fancy Clam G-Spot

7,400 LEK

Out of stock