Vibrator Explore your Dream Trance (19cm)

4,900 LEK

Vibrator i dizenjuar per te dhuruar ndjesi qe nuk i keni provuar me pare. I thjeshte dhe i fuqishem. Ngjyre pink. Gjatesia rreth 19cm. Materiali: silikon, ABS. Rezistent ndaj ujit, me 7 vibrime te fuqishme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55009622 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i dizenjuar per te dhuruar ndjesi qe nuk i keni provuar me pare. I thjeshte dhe i fuqishem. Ngjyre pink. Gjatesia rreth 19cm. Materiali: silikon, ABS. Rezistent ndaj ujit, me 7 vibrime te fuqishme.

Vibrator Explore your Dream Trance (19cm)

Vibrator Explore your Dream Trance (19cm)

4,900 LEK

Out of stock