-28%

Vibrator Excellator

4,392 LEK

Dizajn natyral. Dimensionet 16 – 18 cm, Diametri 3.5 cm. Dridhet lart dhe poshtë, lëvizjet mund të modifikohen nga ju.

Availability: Në gjëndje SKU: 557080 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dizajn natyral. Dimensionet 16 – 18 cm, Diametri 3.5 cm. Dridhet lart dhe poshtë, lëvizjet mund të modifikohen nga ju.