Vibrator Evolved Ringer Rabbit

14,900 LEK

Lepuri Ringer ka gjithçka që ju kërkoni! Ky vibrator stimulon njëkohësisht pikën G dhe klitorisin me 2 motorë të rregullueshëm individualisht dhe jo vetëm që mund të vibrojë, por edhe të shtyjë për stimulimin përfundimtar.

Availability: Në gjendje SKU: EN-RS-1232-2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lepuri Ringer ka gjithçka që ju kërkoni! Ky vibrator stimulon njëkohësisht pikën G dhe klitorisin me 2 motorë të rregullueshëm individualisht dhe jo vetëm që mund të vibrojë, por edhe të shtyjë për stimulimin përfundimtar. Funksioni i shtytjes përmirësohet nga dy unaza që lëvizin lart e poshtë me 3 shpejtësi, duke krijuar një lëvizje deri në 1.5 cm. 7 mënyrat e fuqishme të dridhjes janë të lehta për t’u kontrolluar me butonat e shtypjes në dorezën ergonomike. Dizajni i papërshkueshëm nga uji është bërë nga silikoni ultra i butë dhe përmban shirita stimulues. Thjesht ripenisikoni Ringer Rabbit pas përdorimit me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 558 gram
Dridhje të ndryshueshme
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
Lubrifikant i përshtatshëm Me bazë uji
Objektivi i stimulimit Vagina, klitoris, pika G
Niveli i përdoruesit Fillestar
Thellësia e futjes 11.40 cm
Gjatësia 23,80 cm
Diametri maksimal 3.80 cm
Karikues (USB)

Vibrator Evolved Ringer Rabbit

14,900 LEK

In stock