Vibrator Evolved Raver

9,800 LEK

Lëreni dritën tuaj të dashurisë të shkëlqejë me këtë plumb të fuqishëm vibrues me dritë! Me pothuajse pesë inç të gjatë me një bosht me teksturë në formë diamanti për kapje më të mirë dhe gudulisje shtesë, kjo mini-vibe e fryrë lehtë ndriçon si një pistë vallëzimi disko në pëllëmbën e dorës tuaj!

Availability: Në gjendje SKU: 840743 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lëreni dritën tuaj të dashurisë të shkëlqejë me këtë plumb të fuqishëm vibrues me dritë! Me pothuajse pesë inç të gjatë me një bosht me teksturë në formë diamanti për kapje më të mirë dhe gudulisje shtesë, kjo mini-vibe e fryrë lehtë ndriçon si një pistë vallëzimi disko në pëllëmbën e dorës tuaj! Lëreni motorin e fuqishëm me 8 shpejtësi të drejtojë O-në tuaj të madhe drejt e sipër me një stil dinamik shumëngjyrësh dhe një kontroll të lehtë për t’u përdorur me 1 buton. Merrni festën tuaj të kënaqësisë në banjë ose dush, pasi është plotësisht e zhytur në ujë dhe ripenisikohet përmes USB-së magnetike. Lehtë për t’u pastruar dhe pa lateks.

Plumb vibrues i fuqishëm, me dritë
Dritat LED dinamike me shumë ngjyra ndriçojnë bazën
8 Shpejtësi dhe funksione të fuqishme vibruese
Tekstura në formë diamanti për stimulim dhe kapje më të mirë
Paneli i kontrollit me 1 buton i lehtë për t’u përdorur
Drita LED ndriçon butonin në bazë kur përdoret
Lartësia 4,85 inç / 12,3 cm
Thellësia 1,14 inç / 2,9 cm
Gjerësia 1,14 inç / 2,9 cm
Gjatësia e futshme 3,25 inç / 8,2 cm
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Dritare ndriçuese e bërë nga plastika ABS
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks
Magnetik i ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB

Vibrator Evolved Raver

9,800 LEK

In stock