Vibrator Evolved Rascally Rabbit

19,300 LEK

Ky lepur i madh e mashtrues është deri në shumë keqdashje! Me një bosht kryesor shtytës, rrotullues, lëvizës dhe një stimulues të fuqishëm lepuri, do të pyesni se cila ndjesi ndihet më mirë. Për fat të mirë, ju nuk duhet të zgjidhni.

Availability: Në gjendje SKU: 840742 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky lepur i madh e mashtrues është deri në shumë keqdashje! Me një bosht kryesor shtytës, rrotullues, lëvizës dhe një stimulues të fuqishëm lepuri, do të pyesni se cila ndjesi ndihet më mirë. Për fat të mirë, ju nuk duhet të zgjidhni. Lërini të gjitha këto ndjenja të synuara të ndërtohen menjëherë dhe shijoni lumturinë e një lodre vërtet të dizajnuar mirë – edhe nën ujë pasi është plotësisht e zhytur! Magnetik i ripenisikueshëm, i lehtë për t’u pastruar dhe i thjeshtë për t’u përdorur me një panel me 3 butona që ju lejon të angazhoni dy motorët veç e veç.

Vibrator lepuri me shtytje, lëvizje, rrotullues
Një motor funksionon me shtytje, lëvizje dhe rrotullim
Motori i veçantë në stimuluesin vibrues të lepurit
Rruazat rrotulluese që rrotullohen stimulohen ndërsa bien
3 shpejtësi shtytjeje me gjatësi shtytje 0,5 inç (1,27 cm).
10 Shpejtësi dhe funksione të fuqishme vibruese
Boshti me teksturë të rrotulluar gudulis dhe ngacmon
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Detaj i bërë nga plastika ABS e zezë e përfunduar me krom
Paneli i kontrollit me 3 butona të lehtë për t’u përdorur në dorezë
Dritat LED ndriçojnë butonat kur përdoren
Lartësia 9 inç / 22,8 cm
Thellësia 2,45 inç / 6,2 cm
Gjerësia 1,7 inç / 4,3 cm
Gjatësia e futshme 5 inç / 12,7 cm
Gjerësia e futshme 1,4 inç / 3,5 cm
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks
E ringarkueshme magnetike, e përfshirë kabllo USB

Vibrator Evolved Rascally Rabbit

19,300 LEK

In stock