Vibrator Evolved Pleasing Petal

11,200 LEK

Lërini fantazitë tuaja të pushtojnë me këtë atmosferë kremoze të lëmuar silikoni që përkulet butësisht me një kokë ovale me teksturë të thellë.

Availability: Në gjendje SKU: 840678 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lërini fantazitë tuaja të pushtojnë me këtë atmosferë kremoze të lëmuar silikoni që përkulet butësisht me një kokë ovale me teksturë të thellë. Shijoni majën bulboze dhe boshtin e hollë fleksibël që lëviz me trupin tuaj, ndërsa motori me shumë shpejtësi i përshtatet çdo dëshire. Gjeni 10 shpejtësi të tjera lavdie në boshtin më të vogël në formë petali që përmban një gjuhë në qendër – i krijuar për të synuar zonat tuaja më të ndjeshme. Ai lëpin zemrën e tij me shpejtësinë e saktë që ju komandoni ndërsa personalizoni përvojën tuaj duke përdorur çdo motor në mënyrë të pavarur. Plotësisht i zhytur në ujë dhe i lehtë për t’u pastruar.

Vibrator me stimulim të dyfishtë gudulisës
Kokë me teksturë të thellë në bosht të lakuar butësisht
Gjuha në qendër të boshtit më të vogël në formë petali
Fleksibël për të lëvizur me trupin tuaj
2 motorë vibrues, të kontrolluar veçmas
10 shpejtësi dhe funksione të fuqishme në çdo bosht
Dritat LED blu ndriçojnë butonat kur përdoren
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Baza e dorezës e bërë nga plastika ABS e bardhë perle
H x D x P: 7,75 x 2,17 x 1,35 inç / 19,6 x 5,5 x 3,4 cm
Gjatësia e futshme 4,5 inç / 11,4 cm
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB

Vibrator Evolved Pleasing Petal

11,200 LEK

In stock