Vibrator Evolved Heads or Tails

14,500 LEK

Kokat ju fitoni, bishtat ju … fitoni! Kjo lodër me fat ka dy eksperienca unike për të dyfishuar kënaqësinë tuaj. Njëri fund është një vibrator i fuqishëm me llambë me hark me 9 shpejtësi dhe tjetri një treshe e shijshme gishtash të trashë masazhues që rrotullohen dhe dridhen me 9 shpejtësi.

Availability: Në gjendje SKU: 840765 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kokat ju fitoni, bishtat ju … fitoni! Kjo lodër me fat ka dy eksperienca unike për të dyfishuar kënaqësinë tuaj. Njëri fund është një vibrator i fuqishëm me llambë me hark me 9 shpejtësi dhe tjetri një treshe e shijshme gishtash të trashë masazhues që rrotullohen dhe dridhen me 9 shpejtësi. Doreza ergonomike qëndron rehat në dorën tuaj, duke e bërë të lehtë arritjen e panelit të kontrollit me 2 butona që i operon motorët në mënyrë të pavarur ose së bashku. Plotësisht i zhytur në ujë, i ripenisikueshëm nëpërmjet USB dhe i lehtë për t’u pastruar.

Vibrator ‘Head or tails’ me 2 skaje unike
Një kokë me 3 gishta me 9 shpejtësi – 2 rrotulluese, 1 vibruese
9 Shpejtësitë dhe modelet e dridhjeve në boshtin e gjatë ‘bisht’
Bosht me teksturë për stimulim të shtuar
Lartësia: 7,59 inç / 19,3 cm
Thellësia: 2,79 inç / 7 cm
Gjerësia: 1,58 inç / 4 cm
Gjatësia e futshme 4,18 inç / 10,6 cm
Diametri i futshëm 1,47 inç / 3,7 cm
Paneli i kontrollit me 2 butona në pjesën e pasme të dorezës
LED ndriçon butonat kur përdoret
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Detaj plastik ABS i përfunduar me krom të zi
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks
E ringarkueshme magnetike, e përfshirë kabllo USB

Vibrator Evolved Heads or Tails

14,500 LEK

In stock