Vibrator Evolved Golden Bunny

11,700 LEK

Ky lepur i butë kremoz përmban një fund elegant rozë prej ari që do ta ketë zili komodinën tuaj! Me 2 motorë të fuqishëm me 10 shpejtësi dhe kontrolle me 3 butona të lehtë për t’u përdorur

Availability: Në gjendje SKU: 840388 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky lepur i butë kremoz përmban një fund elegant rozë prej ari që do ta ketë zili komodinën tuaj! Me 2 motorë të fuqishëm me 10 shpejtësi dhe kontrolle me 3 butona të lehtë për t’u përdorur, është gjithashtu plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur, kështu që nuk ka ku nuk mund ta çoni për të shijuar kthesat e tij elegante dhe veshët punëtorë të lepurit. Koka e ngurtë midis veshëve ju lejon të personalizoni dëshirën tuaj dhe të merrni aq intensive sa të doni. Pastrojeni me pastrues lodrash dhe shpëlarje me ujë të ngrohtë.

Lepur i dyfishtë vibrues me dekor elegant rozë prej ari
Bosht i lakuar butësisht me majë elegante bulboze
Veshë lepurushësh të vendosur mirë
10 Funksione dhe shpejtësi të fuqishme
Të dy motorët kontrollohen së bashku
Kontrolle të lehta për t’u përdorur me 3 butona
Bërë nga silikoni luksoz
Dorezë e bërë nga plastika ABS e veshur me ar rozë
Lartësia 7,75 inç / 19,6 cm
Thellësia 2,4 inç / 6 cm
Gjerësia 1,35 inç / 3,4 cm
Pesha 5,5 oz / 155 gram
Pa ftalate dhe lateks
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Plotësisht i ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB

Vibrator Evolved Golden Bunny

11,700 LEK

In stock