Vibrator EVOLVED BUNNY KISSES PINK

7,800 LEK

Shtrëngohuni me këtë vibrator të butë lepuri të butë që ka dy motorë të fuqishëm për kënaqësi të dyfishtë. Boshti kryesor i tij me shkëlqim me gunga është i këndshëm për stimulimin e pikës G ndërsa veshët e lepurit të zellshëm kërcejnë përgjatë boshtit klitoral, duke ju ofruar një dyshe të shkrirë të trupit! Përshtatni shpejtësinë ose modelin e secilit motor me butona të veçantë në panelin e kontrollit të lehtë për t’u përdorur dhe bëhuni komod në banjë ose dush pasi kjo atmosferë është plotësisht e zhytur në ujë. Pastrojeni me pastrues lodrash dhe me një shpëlarje me ujë të ngrohtë. Rimbusheni me kabllon USB të përfshirë.

Availability: Në gjendje SKU: 840569 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shtrëngohuni me këtë vibrator të butë lepuri të butë që ka dy motorë të fuqishëm për kënaqësi të dyfishtë. Boshti kryesor i tij me shkëlqim me gunga është i këndshëm për stimulimin e pikës G ndërsa veshët e lepurit të zellshëm kërcejnë përgjatë boshtit klitoral, duke ju ofruar një dyshe të shkrirë të trupit! Përshtatni shpejtësinë ose modelin e secilit motor me butona të veçantë në panelin e kontrollit të lehtë për t’u përdorur dhe bëhuni komod në banjë ose dush pasi kjo atmosferë është plotësisht e zhytur në ujë. Pastrojeni me pastrues lodrash dhe me një shpëlarje me ujë të ngrohtë. Rimbusheni me kabllon USB të përfshirë.

Vibrator EVOLVED BUNNY KISSES PINK

7,800 LEK

In stock