Vibrator Evlved Rapid Rabbit

10,900 LEK

Shijoni stimulim të këndshëm të dyfishtë me Rapid Rabbit! Ky vibrator përmban një funksion shtytës që stimulon njëkohësisht klitorisin me 7 dridhje të lezetshme, duke ofruar një përvojë realiste.

Availability: Vjen së shpejti SKU: EN-RS-8409-2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni stimulim të këndshëm të dyfishtë me Rapid Rabbit! Ky vibrator përmban një funksion shtytës që stimulon njëkohësisht klitorisin me 7 dridhje të lezetshme, duke ofruar një përvojë realiste. Rapid Rabbit ofron 3 mënyra shtytjeje dhe mund të lëvizë deri në 1.5 cm. Të dy motorët punojnë njëkohësisht dhe mund të ripenisikohen duke përdorur kabllon USB të përfshirë. Silikoni ultra i butë ndihet rehat në lëkurë dhe është plotësisht i papërshkueshëm nga uji për përdorim të sigurt në banjë ose dush. Arrijnë lartësi të paparë kënaqësie me Rapid Rabbit! Pastroni pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 553 gram
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
I përshtatshëm për depërtim
Lubrifikant i përshtatshëm Me bazë uji
Objektivi i stimulimit Vagina, klitoris
Niveli i përdoruesit Fillestar
Thellësia e futjes 15.00 cm
Gjatësia 25.40 cm
Diametri maksimal 4.00 cm
Karikues (USB)

Vibrator Evlved Rapid Rabbit

10,900 LEK

Out of stock