Vibrator European Lover

6,400 LEK

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht. 3 nivele te ndryshme vibrimi. Shume fleksibel. Gjatesia totale: 23 cm, diam. 3.5-5cm. Materiali: PVC, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 3 x AA.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05835530000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht. 3 nivele te ndryshme vibrimi. Shume fleksibel. Gjatesia totale: 23 cm, diam. 3.5-5cm. Materiali: PVC, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 3 x AA.

Vibrator European Lover

Vibrator European Lover

6,400 LEK

Out of stock