Vibrator Ella Svakom

11,200 LEK

I kontrollueshëm me APP, kënaquni me kë të doni, kudo që të jeni
E kontrolluar nga distanca nëpërmjet APP-së, hiqni dorë nga fuqia dhe lëreni partnerin tuaj t’ju udhëheqë në një udhëtim kënaqësie, nga kudo, në çdo kohë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E30974 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kontroll inteligjent i APP-së
Kontrolli në distanca të gjata
Lidhu me videot interaktive 2D
Webkamera interaktive

I kontrollueshëm me APP, kënaquni me kë të doni, kudo që të jeni
E kontrolluar nga distanca nëpërmjet APP-së, hiqni dorë nga fuqia dhe lëreni partnerin tuaj t’ju udhëheqë në një udhëtim kënaqësie, nga kudo, në çdo kohë.

Lidhu me videot interaktive 2D
Një funksion interaktiv në kohë reale do t’ju lejojë të sinkronizoni me videot tuaja të preferuara interaktive 2D dhe do të lejoni që përmbajtja juaj e preferuar t’ju çojë në lartësi të reja dhe më të mira.

Webkamera interaktive
Veçoria interaktive e kamerës së internetit e bën Ella Neo një armë sekrete për interpretuesit e kamerave. Mund të qëndroni më të lidhur me fansat tuaj, të uleni, të relaksoheni dhe të shijoni udhëtimin me të cilin do t’ju çojnë.

Fuqia e Dyfishtë
Zgjidhni atë që ju përshtatet më mirë
Për llojin më praktik, Ella Neo mund të kontrollohet, gjithashtu, me butonin e vendosur në
vibratorin ose atë të jashtëm, thjesht zgjidhni atë që i përshtatet dëshirave tuaja dhe luani së bashku.

11 Modalitetet e dridhjeve Duke filluar nga një gudulisje e butë dhe e butë deri te një dridhje e fuqishme me intensitet të lartë, ju keni një sërë opsionesh për të luajtur me të cilat do t’jua pushtojnë shqisat mbi çati.

Ekrani i dritës vizuale
Dritat LED ndriçuese në bisht do të sinkronizohen me dridhjet për shfaqjen vizuale.

Dizajn i papërshkueshëm nga uji
Ella Neo është ndërtuar me teknologjinë më të sofistikuar të gjitha të paketuara në një material të papërshkueshëm nga uji që e bën atë super të lehtë për t’u pastruar dhe një aleat të shkëlqyer kur jeni në banjë, dush ose vaskë të nxehtë.

I imët por i fuqishëm
Ella Neo është një lodër e imët, por është shumë e mirë. Dridhjet janë mjaftueshëm të forta për t’ju shtyrë përtej skajit, por me madhësinë perfekte që ju ta vishni kur jeni jashtë dhe rreth.

Specifikimet
Emri i produktit: Ella Neo
Materiali: Silikoni, ABS+PC, Metalet
Madhësia: diametri 32mmx215mm
Pesha: 62 g
Mënyrat e dridhjeve: 11

Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Kapaciteti i baterisë: 300 mAh
Koha e penisikimit: 1 orë
Koha e përdorimit: 2 orë
Rezistenca ndaj ujit: I papërshkueshëm nga uji

Vibrator Ella Svakom

11,200 LEK

Out of stock