Vibrator Elite Josephine

7,700 LEK

Vibrator Josephine nga koleksioni Elite nga Dream Toys është një vibrator i zi me thekse me stil të artë, një formë të lakuar dhe një kokë mjaft të madhe, fleksibël. Motori i fuqishëm ofron 7 modele vibrimi dhe 3 shpejtësi. Vibrator Josephine është i rimbushshëm me kabllon USB-pin të përfshirë. Isshtë bërë nga silikoni i klasës ushqimore dhe ABS, i papërshkueshëm nga uji IPX7 dhe i sigurt për trupin, pa ftalate dhe pa lateks. Funksionimi mund të bëhet me 2 butona në bazën e vibratorit: butoni i sipërm për të ndezur / fikur vibratorin, butoni i poshtëm për të zhvendosur programet e vibrimit. Koleksioni Elite është i zi me thekse ari, me unaza delikate me ngjyrë ari rreth butonave dhe një paketim të ngjashëm. Vibrator Josephine, fleksibël, me kokë të madhe 1 Motor i fuqishëm 7 modele të forta vibrimi dhe 3 shpejtësi Përfshihet kabllo e rimbushshme, USB-pin Bërë nga silikoni i butë, i ushqimit dhe ABS I papërshkueshëm nga uji IPX7 Përmasat: gjatësia 20 cm, diametri 3,6 cm

Availability: Në gjendje SKU: 21722 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Josephine nga koleksioni Elite nga Dream Toys është një vibrator i zi me thekse me stil të artë, një formë të lakuar dhe një kokë mjaft të madhe, fleksibël. Motori i fuqishëm ofron 7 modele vibrimi dhe 3 shpejtësi. Vibrator Josephine është i rimbushshëm me kabllon USB-pin të përfshirë. Isshtë bërë nga silikoni i klasës ushqimore dhe ABS, i papërshkueshëm nga uji IPX7 dhe i sigurt për trupin, pa ftalate dhe pa lateks. Funksionimi mund të bëhet me 2 butona në bazën e vibratorit: butoni i sipërm për të ndezur / fikur vibratorin, butoni i poshtëm për të zhvendosur programet e vibrimit. Koleksioni Elite është i zi me thekse ari, me unaza delikate me ngjyrë ari rreth butonave dhe një paketim të ngjashëm. Vibrator Josephine, fleksibël, me kokë të madhe 1 Motor i fuqishëm 7 modele të forta vibrimi dhe 3 shpejtësi Përfshihet kabllo e rimbushshme, USB-pin Bërë nga silikoni i butë, i ushqimit dhe ABS I papërshkueshëm nga uji IPX7 Përmasat: gjatësia 20 cm, diametri 3,6 cm

Vibrator Elite Josephine

7,700 LEK

In stock