Vibrator Eco Bullet Green Glov SAGA

5,400 LEK

Njihuni me Gløv, koleksionin e ri EKO-miqësor! Ky vibrator është bërë nga ABS i ricikluar dhe silikoni i sigurt për trupin, në mënyrë që jo vetëm të shijoni dridhje të fuqishme, por edhe të kujdeseni për mjedisin në të njëjtën kohë.

Availability: Në gjendje SKU: GLOV002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Njihuni me Gløv, koleksionin e ri EKO-miqësor! Ky vibrator është bërë nga ABS i ricikluar dhe silikoni i sigurt për trupin, në mënyrë që jo vetëm të shijoni dridhje të fuqishme, por edhe të kujdeseni për mjedisin në të njëjtën kohë.

Vibratori përmban 10 cilësime të fuqishme vibrimi dhe i përsosur për stimulim të synuar për shkak të majës së tij të ngushtuar. Kaloni lehtësisht ndërmjet cilësimeve me butonin në fund, edhe në banjë, pasi vibratori është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Vibratori është lehtësisht i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lubrifikantëve.

Pastroni vibratorin pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash dhe, nëse është e nevojshme, thajeni me një leckë pa garzë.

Materiali ABS, silikoni
Pesha 51 gram
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
Koha e ekzekutimit 60 min
I papërshkueshëm nga uji

Vibrator Eco Bullet Green Glov SAGA

5,400 LEK

In stock