Vibrator EasyToys Lejla me flutur

6,100 LEK

Vibrator Rabbit vjen në stile dhe ngjyra të ndryshme. Ajo përmban shpejtësi të shumta të rotacionit dhe 12 mënyra dridhje të ndryshueshme dhe ju lejon të shijoni stimulimin e pikës G dhe klitorit në të njëjtën kohë. Boshti i Vibrator lepurit ofron ndjesi të jashtëzakonshme të brendshme, ndërsa flutura vibruese i pëlqen klitorisit për kënaqësi marramendëse. Të gjithë vibratorët në koleksionin EasyToys Vibe janë pa ftalate

 

Availability: Në gjendje SKU: ET037PUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Rabbit vjen në stile dhe ngjyra të ndryshme. Ajo përmban shpejtësi të shumta të rotacionit dhe 12 mënyra dridhje të ndryshueshme dhe ju lejon të shijoni stimulimin e pikës G dhe klitorit në të njëjtën kohë. Boshti i Vibrator lepurit ofron ndjesi të jashtëzakonshme të brendshme, ndërsa flutura vibruese i pëlqen klitorisit për kënaqësi marramendëse. Të gjithë vibratorët në koleksionin EasyToys Vibe janë pa ftalate

 

Vibrator EasyToys Lejla me flutur

6,100 LEK

In stock