Vibrator Dual Massager ZOLA

14,200 LEK

Ky vibrator i bukur duo i ripenisikueshëm nga etiketa Zola është bërë nga silikoni i lëmuar dhe ka një formë të konturuar në mënyrë perfekte me detaje rozë floriri. Ka një funksion ngrohjeje për rehati dhe stimulim dhe 7 funksione të fuqishme vibrimi që mund të përdoren lehtësisht nga paneli i kontrollit të ndriçimit LED.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 880183 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Dual Massager ZOLA

14,200 LEK

Out of stock