-30%

Vibrator Double Your New Favorite

Çmimi origjinal qe: 7,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,040 LEK.

Njëkohësisht stimulon vaginën dhe klitorisin!
Vibrator dinamik, i verdhë që masazhon intensivisht vaginën me qafën e saj të lakuar mrekullisht, fleksibël dhe kokën e fryrë, ndërsa stimulon klitorisin me dridhje drithëruese.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05525000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i dyfishtë me një qafë fleksibël
2 motore
10 mënyra dridhjeje (+/– kontrolle)
Njëkohësisht stimulon vaginën dhe klitorisin
Koka e fryrë e masazhit
Sipërfaqe e butë prej kadifeje
E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Njëkohësisht stimulon vaginën dhe klitorisin!
Vibrator dinamik, i verdhë që masazhon intensivisht vaginën me qafën e saj të lakuar mrekullisht, fleksibël dhe kokën e fryrë, ndërsa stimulon klitorisin me dridhje drithëruese. 2 motorët me 10 mënyra dridhjesh ofrojnë kënaqësi të ndryshme dhe mund të rregullohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Personi që përdor vibratorin gjithashtu mund të lëvizë lart e poshtë modalitetet gjithashtu shumë lehtë. Tekstura prej kadifeje e butë prek lëkurën gjatë stimulimit dhe kënaqësisë.
Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 18,4 cm, gjatësia e futjes 8,7 cm, Ø 1,8 cm deri në 4 cm. Pesha 288 g. Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Double Your New Favorite

Çmimi origjinal qe: 7,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,040 LEK.

Out of stock