-30%

Vibrator Double Clitoris Stimulation

5,796 LEK

Një vibrator unik silikoni që do t’ju bëjë të arrini lartësi të reja kënaqësie. Personalizoni fantazitë tuaja duke kaluar midis 10 mënyrave të dridhjeve që do të mbushin vaginën ose anusin tuaj me kënaqësi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210095 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një vibrator unik silikoni që do t’ju bëjë të arrini lartësi të reja kënaqësie. Personalizoni fantazitë tuaja duke kaluar midis 10 mënyrave të dridhjeve që do të mbushin vaginën ose anusin tuaj me kënaqësi. Përveç kësaj, kjo lodër do të stimulojë zonat tuaja perineale dhe klitoriale me fundin e saj të lepurit. USB i ripenisikueshëm. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj seksuale pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Matjet:
Gjatësia totale: 110 mm
Gjatësia e futjes: 90 mm
Diametri: 35 mm
Pesha: 106 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: jeshile mente
Me 10 mënyra dridhjeje për të zgjedhur dhe telekomandë, ai penisikohet magnetikisht nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kabllo e përfshirë

Vibrator Double Clitoris Stimulation

5,796 LEK

Out of stock