-30%

Vibrator Deluxe Rabbit

Çmimi origjinal qe: 9,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,300 LEK.

Përjetoni një harmoni të përsosur kënaqësie me Vibratorin e Lepurit ZENN Deluxe me 10 shpejtësi.

I bërë nga një silikon i lëmuar bukur, ky vibrator i papërmbajtshëm kombinon një trup të përkulur me një krah klasik, me veshë lepuri me “gjuhë” silikoni të buta mëndafshi që rikrijojnë ndjesinë e seksit oral.

Availability: Në gjendje SKU: 210014 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni një harmoni të përsosur kënaqësie me Vibratorin e Lepurit ZENN Deluxe me 10 shpejtësi.

I bërë nga një silikon i lëmuar bukur, ky vibrator i papërmbajtshëm kombinon një trup të përkulur me një krah klasik, me veshë lepuri me “gjuhë” silikoni të buta mëndafshi që rikrijojnë ndjesinë e seksit oral. Duke e veçuar këtë lepur nga pjesa tjetër, doreza unike i përgjigjet kapjes tuaj për dridhje të përshtatura plotësisht. Thjesht shtrydhni bllokun e butë të presionit dhe ndjeni reagimin e lepurit ndërsa kaloni nga kënaqësia e butë në stimulim intensiv në një çast. Pasi të keni gjetur nivelin tuaj ideal, relaksohuni pasi kontrolli i bllokimit ruan ritmin. Zgjedhja nga 8 mënyrat e dridhjeve ofron shumë për të luajtur

Më shumë Informacion
Gjatësia 165 mm
Gjatësia e futur 75 mm
Diametri Ø 32 mm
Materiali Silikoni
Furnizimi me USB – I ripenisikueshëm

Vibrator Deluxe Rabbit

Çmimi origjinal qe: 9,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,300 LEK.

In stock