-30%

Vibrator Crème De la Crème

6,510 LEK

Ky vibrator lepuri thithës klitoral kombinon të gjitha pjesët më të mira të vibratorit të lepurit dhe lodrës thithëse të klitorit në “gralin e shenjtë të vibratorëve”. Baza e tij e hijshme ka një kokë thithëse ergonomike që mbulon klitorisin dhe përdor valët pulsuese të ajrit për të imituar lojën orale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210103 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator lepuri thithës klitoral kombinon të gjitha pjesët më të mira të vibratorit të lepurit dhe lodrës thithëse të klitorit në “gralin e shenjtë të vibratorëve”. Baza e tij e hijshme ka një kokë thithëse ergonomike që mbulon klitorisin dhe përdor valët pulsuese të ajrit për të imituar lojën orale, ndërsa një krah vibrues me kokë me brinjë mund të futet brenda vaginës për stimulim të brendshëm. Ka shtatë mënyra të ndryshme vibrimi dhe tjetra për thithjen e klitorit me shtatë mënyra të tjera të ndryshme. Shijoni të gjitha mundësitë e tij, stimulimi është i mahnitshëm dhe një orgazmë shpërthyese, e pakrahasueshme… nuk mund ta besoni se çfarë është shpikur. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj të seksit pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Masa:
Gjatësia totale: 235 mm,
Gjatësia e futshme 135 mm
Diametri: 36 mm
Pesha: 216 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Rozë
Me 7 mënyra të ndryshme vibrimi për thithjen e klitorit dhe 7 mënyra vibruese për stimulim të brendshëm dhe karikim magnetik përmes USB

Vibrator Crème De la Crème

6,510 LEK

In stock