-40%

Vibrator Couple Mini Romeo

Çmimi origjinal qe: 10,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,000 LEK.

Vibrator i çiftit në formë clipi, fleksibël Mini Romeo, i cili njëkohësisht stimulon klitorisin dhe G-spot dhe mund të vishen gjatë seksit. Me grooves në pjesën e futjes për stimulim shtesë. 2 motorët e fuqishëm kanë 10 mënyra dridhje të pëshpëritura secila që mund të rregullohet me shtypjen e një butoni – qoftë direkt në vibrator ose me lehtësi me telekomandën e përfshirë (varg deri në 15 m). Vibrator dhe telekomandë mund të plotësohen me kabllo USB të përfshirë. Gjithashtu përfshin një qese sateni për ruajtje diskrete. 12 cm e gjatë, thellësia e futjes 10.3 cm, pjesa maksimale e futjes 3.2 cm. Silikoni me një shtresë PU.

Availability: Në gjendje SKU: 05964770000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i çiftit në formë clipi, fleksibël Mini Romeo, i cili njëkohësisht stimulon klitorisin dhe G-spot dhe mund të vishen gjatë seksit. Me grooves në pjesën e futjes për stimulim shtesë. 2 motorët e fuqishëm kanë 10 mënyra dridhje të pëshpëritura secila që mund të rregullohet me shtypjen e një butoni – qoftë direkt në vibrator ose me lehtësi me telekomandën e përfshirë (varg deri në 15 m). Vibrator dhe telekomandë mund të plotësohen me kabllo USB të përfshirë. Gjithashtu përfshin një qese sateni për ruajtje diskrete. 12 cm e gjatë, thellësia e futjes 10.3 cm, pjesa maksimale e futjes 3.2 cm. Silikoni me një shtresë PU.

Vibrator Couple Mini Romeo

Çmimi origjinal qe: 10,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,000 LEK.

In stock