Vibrator Connexion Series SVAKOM

12,900 LEK

APP i kontrolluar, kënaquni me kë të doni, kudo që të jeni
I kontrolluar nga distanca nëpërmjet FeelConnect3.0 APP, hiqni dorë nga fuqia dhe lëreni partnerin tuaj t’ju udhëheqë në një udhëtim kënaqësie, nga kudo, në çdo kohë.

Availability: Në gjëndje SKU: E30978 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

SVAKOM PHOENIX NEO | VIBRATOR INTERAKTIV TË KONTROLLUAR TË Plumbave me APP

Kontroll inteligjent i APP-së
Kontrolli në distanca të gjata
Lidhu me videot interaktive 2D
Webkamera interaktive

APP i kontrolluar, kënaquni me kë të doni, kudo që të jeni
I kontrolluar nga distanca nëpërmjet FeelConnect3.0 APP, hiqni dorë nga fuqia dhe lëreni partnerin tuaj t’ju udhëheqë në një udhëtim kënaqësie, nga kudo, në çdo kohë.

Lidhu me videot interaktive 2D
Një funksion interaktiv në kohë reale do t’ju lejojë të sinkronizoni me videot tuaja të preferuara interaktive 2D dhe do t’ju lejojë që përmbajtja juaj e preferuar t’ju çojë në lartësi të reja dhe më të mira.

Webkamera interaktive
Veçoria interaktive e kamerës së internetit e bën Phoenix Neo një armë sekrete për interpretuesit e kamerave. Mund të qëndroni më të lidhur me fansat tuaj, të uleni, të relaksoheni dhe të shijoni udhëtimin me të cilin do t’ju çojnë.

Kënaqësia e intensifikuar me dridhjet krijuese
Phoenix Neo vjen me 11 frekuenca të ndryshme dridhjesh për t’i bërë gishtat e këmbëve të përdredhura… Nga paraloja e lëngshme deri te stimulimi marramendës, Phoenix Neo di të gjitha mënyrat për t’ju ngacmuar dhe kënaqur.

Ekrani i dritës vizuale
Dritat ndriçuese LED në bisht do të sinkronizohen me dridhjet për shfaqjen vizuale dhe një prekje e thjeshtë do të hapë një botë të re që nuk e dinit kurrë se ekzistonte.

Specifikimet
Emri i produktit: Phoenix Neo
Materiali: Silikoni, ABS+PC, Metalet
Madhësia: 118*32*116.3mm
Pesha: 70g
Mënyrat e dridhjeve: 11

Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Kapaciteti i baterisë: 300 mAh
Koha e karikimit: 0.8-1 orë
Koha e përdorimit: 1 orë
Rezistenca ndaj ujit: I papërshkueshëm nga uji