Vibrator Clitoral Tracy’s Dog

7,400 LEK

Vibratori i thithjes së klitorit me gishta është një lodër seksi që do t’ju lërë mendjen. Me thithjen e tij klitoriale dhe stimulimin vaginal, ju mund të eksploroni ndjesi të reja kënaqësie.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AVB039PU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori i thithjes së klitorit me gishta është një lodër seksi që do t’ju lërë mendjen. Me thithjen e tij klitoriale dhe stimulimin vaginal, ju mund të eksploroni ndjesi të reja kënaqësie. Plus, ai ka 7 mënyra thithjeje, kështu që ju mund të zgjidhni intensitetin që ju përshtatet më së miri.

Ky vibrator është i përsosur për lojëra solo ose partnere, pasi dizajni i tij unik ju lejon ta shijoni atë në çdo pozicion. Gjithashtu është bërë nga silikoni i butë për lëkurën dhe është i papërshkueshëm nga uji, duke e bërë të lehtë pastrimin dhe përdorimin në dush. Dhe më e mira nga të gjitha, mund ta ripenisikoni në mënyrë magnetike nëpërmjet USB-së, në mënyrë që të jetë gjithmonë gati për veprim!

Vibrator Clitoral Tracy’s Dog

7,400 LEK

Out of stock