Vibrator Classic Silicone

4,200 LEK

Vibrator Classic Silicone Color: me ngjyrë të lëkurës E bërë nga silikoni dhe plastika ABS Gjatësia: afërsisht 19 cm 7 funksione efektive

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55009323 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Classic Silicone Color: me ngjyrë të lëkurës E bërë nga silikoni dhe plastika ABS Gjatësia: afërsisht 19 cm 7 funksione efektive

Vibrator Classic Silicone

4,200 LEK

In stock