Vibrator Chroma Petite Bullet Blue

4,300 LEK

Chroma Petite është elegant, i fuqishëm dhe i lehtë për t’u dashuruar. E bërë nga ABS premium, Chroma Petites janë rezistente ndaj ujit, të përshtatshme me të gjithë lubrifikantët dhe vijnë në ngjyra të ndryshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 281055 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Chroma Petite është elegant, i fuqishëm dhe i lehtë për t’u dashuruar. E bërë nga ABS premium, Chroma Petites janë rezistente ndaj ujit, të përshtatshme me të gjithë lubrifikantët dhe vijnë në ngjyra të ndryshme.

Përmasat e produktit: 3,43 x 0,87 x 0,87 inç / 8,7 x 2,2 x 2,2 cm
Dimensionet e futshme: 2,76 x 0,87 inç / 7 x 2,2 cm
Materiali i produktit: ABS

Vibrator Chroma Petite Bullet Blue

4,300 LEK

Out of stock