Vibrator Bullet Emerald Love

5,100 LEK

Luksi i papërshkueshëm nga uji në lëvizje! Mini vibrator Vibrator luksoz i plumbave nga Emerald Love në një dizajn fisnik me një strukturë të theksuar stimulimi diamanti – përshtatet në mënyrë diskrete në çdo çantë dore. 10 mënyra dridhjeje ofrojnë argëtim të larmishëm për variantet e lojës intime dhe mund të kontrollohen me lehtësi me shtypjen e një butoni. Edhe në vaskë ose në dush, sepse mini vibratori është i papërshkueshëm nga uji! Cilësi kadifeje me prekje të butë e bën lëkurën të ndihet shumë e këndshme kur stimulohet dhe përkëdhel.

Availability: Në gjendje SKU: 05519020000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Luksi i papërshkueshëm nga uji në lëvizje! Mini vibrator Vibrator luksoz i plumbave nga Emerald Love në një dizajn fisnik me një strukturë të theksuar stimulimi diamanti – përshtatet në mënyrë diskrete në çdo çantë dore. 10 mënyra dridhjeje ofrojnë argëtim të larmishëm për variantet e lojës intime dhe mund të kontrollohen me lehtësi me shtypjen e një butoni. Edhe në vaskë ose në dush, sepse mini vibratori është i papërshkueshëm nga uji! Cilësi kadifeje me prekje të butë e bën lëkurën të ndihet shumë e këndshme kur stimulohet dhe përkëdhel.

Vibrator Bullet Emerald Love

5,100 LEK

In stock