Vibrator Bliss Rabbit

7,600 LEK

Vibrator Bliss Rabbit është një vibrator klasik. Ai ofron një kontroll të fortë, kështu që vibratori është i lehtë për t’u mbajtur gjatë përdorimit. Falë modelit të tij ergonomik, ai pa mundim arrin pikat e duhura. Vibrator Tate është i butë dhe i lehtë për t’u përdorur. Ka 10 nivele dridhjeje dhe është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni në dush dhe banjë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: GVO002 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Bliss Rabbit është një vibrator klasik. Ai ofron një kontroll të fortë, kështu që vibratori është i lehtë për t’u mbajtur gjatë përdorimit. Falë modelit të tij ergonomik, ai pa mundim arrin pikat e duhura. Vibrator Tate është i butë dhe i lehtë për t’u përdorur. Ka 10 nivele dridhjeje dhe është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni në dush dhe banjë.

Vibrator Bliss Rabbit

7,600 LEK

Out of stock