Vibrator BI STRONIC FUSION Red

21,200 LEK

A i dëshironi të gjitha? A e dëshironi ndjesinë e shtytjes pasionante të një të dashuruari, pulsin e gishtërinjve të tyre kundër pikës suaj G, majat e gishtave të tyre që fluturojnë kundër buzëve tuaja?

Availability: Në gjendje SKU: 4001135 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A i dëshironi të gjitha? A e dëshironi ndjesinë e shtytjes pasionante të një të dashuruari, pulsin e gishtërinjve të tyre kundër pikës suaj G, majat e gishtave të tyre që fluturojnë kundër buzëve tuaja? A ju pëlqen gjithashtu ndjesia dërrmuese e një vibratori super të fortë? Zgjeroni universin tuaj seksual me BI STRONIC FUSION, lodrën novatore që shtyn, pulson, dridhet dhe ju jep pothuajse gjithçka që keni dashur ndonjëherë.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË SHKRIMIN BI STRONIC?
Ne kemi çiftuar teknologjinë tonë të patentuar të shtytjes pa duar me një nga motorët e jashtëm më të fortë në treg për lodrën e parë me veprim të dyfishtë në botë, duke kombinuar shtytje realiste me dridhje të fuqishme. Boshti shtytës dhe zgjatimi vibrues kontrollohen veçmas, kështu që ju mund të zgjidhni ndjesi nga goditjet e thella, ritmike deri te pulset e shpejta dhe intensive, plus fuqinë dhe modelin e dridhjeve, më pas shtrihuni dhe shijoni orë të tëra argëtimi pa duar. Plus, mund të ruani cilësimin tuaj të preferuar për herën tjetër dhe të përdorni kyçin praktik të udhëtimit për ruajtje të sigurt.

Vibrator BI STRONIC FUSION Red

21,200 LEK

In stock