Vibrator Beat

4,600 LEK

Vibrator me strukturë stimulimi intensiv dhe 10 mënyra dridhje që ndahen në 6 shpejtësi dhe 4 mënyra. Meqenëse është i papërshkueshëm nga uji, vibratori mund të përdoret gjithashtu në dush ose vaskë. Përfshinë një kabllo USB.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05980970000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator me strukturë stimulimi intensiv dhe 10 mënyra dridhje që ndahen në 6 shpejtësi dhe 4 mënyra. Meqenëse është i papërshkueshëm nga uji, vibratori mund të përdoret gjithashtu në dush ose vaskë. Përfshinë një kabllo USB.

Vibrator Beat

4,600 LEK

In stock