Vibrator Be My G-Black

9,800 LEK

Vibratorët më të fundit në pikën G.

Dizajni i tij me majë synon pikën G. 3 motorët e tij të fuqishëm dhe 7 mënyra dridhjesh japin ndjesi të forta!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 6634 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratorët më të fundit në pikën G.

Dizajni i tij me majë synon pikën G. 3 motorët e tij të fuqishëm dhe 7 mënyra dridhjesh japin ndjesi të forta!

Merr 2 bateri x LR06 AA (nuk përfshihen).

Për më shumë kënaqësi, përdorni një lubrifikant me bazë uji. Sigurohuni që ta pastroni lodrën tuaj të seksit para dhe pas çdo përdorimi.

Vibrator Be My G-Black

9,800 LEK

In stock