Vibrator AWAQ.U4

10,000 LEK

Kënaqësi e njëkohshme vaginale dhe anale!
Vibratori elegant me stimulim anal AWAQ.U Vibrator 4 nga You2Toys vjen në ngjyrë vjollce të modës.

Availability: Në gjendje SKU: 05561570000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibël me stimulues anal
E lakuar në mënyrë perfekte për zonën G
Koka stimuluese
10 mënyra të dridhjeve me frekuencë të ulët
Kontrolle të lehta dhe të rehatshme nëpërmjet +/-
Argëtim i papërshkueshëm nga uji
Silikoni me teksturë të butë me prekje
I ripenisikueshëm – ngarkues magnetik USB i përfshirë

Kënaqësi e njëkohshme vaginale dhe anale!
Vibratori elegant me stimulim anal AWAQ.U Vibrator 4 nga You2Toys vjen në ngjyrë vjollce të modës. Motori i tij i fuqishëm ofron 10 mënyra intensive që dridhen thellë. Vetëm me shtypjen e një butoni, modalitetet mund të kontrollohen drejtpërdrejt në lodër me dy butonat +/-. Edhe brenda ose nën ujë, pasi AWAQ.U Vibrator 4 është i papërshkueshëm nga uji.

I bërë nga silikoni dhe i mbuluar me një teksturë të butë me prekje të mëndafshtë, vibratori është i lehtë për t’u futur dhe rrëshqet pothuajse vetë. Me kokën e tij të lakuar në mënyrë perfekte dhe brazdat e theksuara, AWAQ.U Vibrator 4 është i garantuar të stimulojë zonën G kur futet në mënyrë vaginale. Falë stimuluesit anal me kokën e tij të vogël me brazdë, zona anale mund të kënaqet njëkohësisht, ndërsa AWAQ.U Vibrator 4 fleksibël përshtatet pa probleme me anatominë dhe lëvizjet e trupit tuaj.

E ringarkueshme – kabllo magnetike USB dhe penisikues i përfshirë.

Gjatësia e plotë 22 cm.
Bosht: Gjatësia e futjes 13 cm, Ø 2.6 cm – 4.2 cm.
Stimuluesi anal: 9 cm, Ø 1,3 cm – 2,2 cm.
Pesha 215 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator AWAQ.U4

10,000 LEK

In stock