Vibrator AWAQ.U3

7,800 LEK

Kënaqësia e gjithanshme me dridhje me frekuencë të ulët!
AWAQ.U Vibrator 3 elegant nga You2Toys vjen në ngjyrë vjollce të modës.

Availability: Në gjëndje SKU: 05561490000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibël me dridhje me frekuencë të ulët
10 mënyra dridhjesh të kontrollueshme nëpërmjet +/-
E lakuar perfekte për stimulimin e zonës G
Stimulimi i strukturës së kokës
Argëtim i papërshkueshëm nga uji
Silikoni me teksturë të butë me prekje
I ripenisikueshëm – kabllo magnetike USB e përfshirë

Kënaqësia e gjithanshme me dridhje me frekuencë të ulët!
AWAQ.U Vibrator 3 elegant nga You2Toys vjen në ngjyrë vjollce të modës. Motori i tij i fuqishëm ofron 10 mënyra intensive që dridhen thellë. Vetëm me një shtypje të thjeshtë, modalitetet mund të kontrollohen drejtpërdrejt në lodër me dy butonat +/-. Edhe brenda ose nën ujë, pasi AWAQ.U Vibrator 3 është i papërshkueshëm nga uji.

I bërë nga silikoni dhe i mbuluar me një teksturë të butë me prekje të mëndafshtë, vibratori është i lehtë për t’u futur dhe rrëshqet pothuajse vetë. Me kokën e saj të lakuar në mënyrë perfekte dhe brazda të theksuara, është e garantuar të stimulojë zonën G kur futet në mënyrë vaginale. Falë fleksibilitetit të tij, ai përshtatet me lëvizjet e trupit kur ndryshon pozicionet duke lejuar lloje të ndryshme loje.

I ripenisikueshëm – kabllo magnetike USB e përfshirë.
Gjatësia e plotë 22 cm.
Gjatësia e futjes 16,5 cm, Ø 2,6 cm – 4,1 cm.
Pesha 187 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator AWAQ.U3

7,800 LEK

In stock